celkový počet novinek: 61


stránka:  1 2 3 4 5 6 7

Nové akce 
V Červenci nás můžete vidět buď na Lhotfestu v Chodské Lhotce kam se moc v sobotu těšíme a nebo 17.7. v Hroznětíně v restauraci Kino kde hrajeme s kapelami Pororoca a Wanwet
  [ 09.07.15, 16:09:31 ]

Co nového? 

V nejbližší době se změní doména stránek na www.meat-mincer.cz tak si to hlídejte aby jste se k nám ještě dostali.

Jinak pracujeme na nových skladbách a pracujeme na dalších zajímavostech.

Nejbližší koncert nás čeká 16.5. v Pizza Pubu kde vystoupíme s Metalovými Hibernatus z Chomutova a Pop Rockovými Tajfun z Karlových Varů. Bude to určitě zajímavý večer, tak se snažte dorazit.


  [ 23.03.15, 07:34:57 ]

Pár novinek 
Opět máme pro Vás pár novinek. 

Jak jste si jistě všimli, tak už jsou zde k poslechu nové nahrávky z léta, které se nám konečně povedlo dokopat do finiše. Dále se můžete těšit na promo videoklip ke skladbě Bring Me Back který brzy přidáme. Najdete ho v záložce Media/ videa. Nyní makáme na nových skladbách a dolaďujeme stávající. Vidět nás můžete na koncertech 12.12. v Karlovarském Pizza Pubu kde od 19:00 vystoupíme s Lounskou partičkou Barruth a poté odehrajeme poslední koncert letošního roku 13.12. v Úmyslovicích na Rockových Vánocích kde se objevíme s kapelami Roxor, Dargis, Second Chance a Iron Rock, což je dětský KISS revival.

...Těšíme se na Vás.

Meat Mincer
  [ 03.12.14, 18:40:28 ]

Hard´n´Heavy s pizzou 
Všechny Vás zveme na první koncert v nově zrekonstruovaném Pizza Pubu. 
Tentokrát s námi zahraje výborná rock-crossoverová partička BARRUTH, která přijede až z Loun.
Moc se na ně těšíme a na Vás všechny také, tak doufáme že se sejdeme v hojném počtu, aby pak někteří nelitovali, že o to přišli. 
  [ 03.12.14, 17:37:44 ]

Vánoce přicházejí 
Pokud si někdo myslí že vánoce jsou jako vždy 24 prosince, velice se mýlí, neboť ty pravé, Rockové se letos slaví v Úmyslovicích již 13.12.  tak si opravte kalendáře a přijeďte je oslavit s námi.
  [ 03.12.14, 12:39:41 ]

Co nového? 
Dlouho jsme se neozvali, ale měli jsme k tomu pádné důvody.

1. Zaskočili jsme během pauzy do studia a nahráli pár skladeb, abychom vás mohli potěšit něčím novým a nemuseli jste stále dokola poslouchat jedno a to samé. Až bude hotova mixáž tak vám to sem nasypeme a poté bude i CD k dostání  na koncertech za nějaký malý peníz.

Máme nový název, to znamená, že se stále ještě na některých akcích budeme objevovat jako  SBI, ale co nevidět už nás budete muset začít hledat pod názvem MEAT MINCER. Naše oficiální stránky poběží pod starou doménou ještě cca do konce roku, ale nemusíte mít strach veškeré změny budou včas oznámeny.

3. Spolupracujeme s vynikajícím grafikem, který pro nás udělal jak obrazek který můžete vidět jako profilový tak nové logo kapely. Pokud by měl někdo zájem rádi na něj předáme kontakt.Těšíme se na Vás na koncertech.
  [ 13.08.14, 19:32:07 ]

MEFISTO 2014 
bastilla_letak.jpg                        bastilla_letak.jpg
  [ 04.08.14, 20:18:59 ]

Červnové koncerty!  
 V červnu nás čekají pouze dva koncerty a to 27.6 v Jirkovském Shamrocku na festivalu s kepelami Sun Dial a WWS a 28.6. v Chotuticích na soukromé párty, s dnes již legendární kapelou ORIENT, kde představíme i nově dodělané skladby. Poté si dáme malou pauzičku doladíme pár detailů ve skladbách které již máme a začneme skládat nové věci, První další koncerty jsou plánovány až na konec srpna ale je možné že se objeví nějaká zajímavá akcička a někde na nás narazíte, máme pro vás připravených i pár novinek tak nás nezapomeňte sledovat ať vám něco neuteče a nejste OUT :-).

SBI

  [ 19.06.14, 15:18:41 ]

Bezva bezva bezva :-) 

Mockrát děkujeme za skvělá přijetí ve Velimi, byli jste senzační.

Dále nás čeká koncert v Hroznětíně ve staré známé Restauraci Kino kam se, po dlouhé době, moc těšíme a pak se objevíme 14.6. v Ostrově U Josefa a pomůźeme zvířátkům.

Děkujeme všem za podporu, nezapomeňte nás sledovat páč pořád se něco děje :-)


SBI

  [ 18.05.14, 19:16:55 ]

Deep in Velim 

V domácím prostředí Pizza Pubu i v příjemném sále Toužimské sokolovny

jsme se vám v nové sestavě a s upraveným repertoárem předvedli,

tak že je čas opět vyrazit na cesty. Nymbursko je hezký kraj 

a rádi se tam vracíme, proto první cesta nevede jinam, než tam. 

Tentokrát však do Velimi, zahrát Oskarovi k narozeninám 

a pořádně je s ním i dalšími oslavenci zapít na soukromé párty 

Deep in Velim. 

  [ 22.04.14, 11:55:53 ]

stránka:  1 2 3 4 5 6 7