NOVINKY

Chystané akce

Zdar rockerská parto, zde si můžete vybrat z akcí na kterých nás letos můžete vidět.

Podrobnosti o akcích budeme postupně před akcí zveřejňovat na Facebooku, proto doporučujeme sledovat nás i tam.

Na všechny z vás se těšíme!!

Masters of Rock

Zdar rockerská parto, je nám velkou ctí vám oznámit že nás letos můžete vidět na skvělé akci Masters of Rock.

My se momentálně ovšem připravujeme na společný koncert s Crystal Viper a Rubicon River který proběhne 9.6. v Lidový dům Karlovy Vary. Vstupenky stále můžete zakoupit v síti TicketPortal CZ nebo přímo na místě

Novinky v roce 2022

Je nám ctí oznámit že se poprvé v letošním roce objevíme v Lidovém domě v Karlových Varech a to 4.5. s polskou metalovou kapelou Crystal Viper.

Crystal Viper je Polská heavy metalová kapela založená v roce 2003 zpěvačkou a kytaristkou Martou Gabriel. Kapela se netají svými vlivy a obdivem ke klasickému heavy metalu osmdesátých let, v kterém se nese i jejich tvorba. V roce 2021 vydali zatím poslední album The Cult, které vám představí. Kapela poprvé ve své kariéře vystoupí v Západních čechách a moc se na vás těší.

Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event/Crystal-Viper-Meat-Mincer-Rubicon-River

Druhý křest za námi

Zdar rockerská parto, CD máme dvakrát pokřtěno a vzhledem k tomu jak jsme ho prolili tak by mělo být zdravé. :) Děkujeme kmotrům Johnnymu Havelkovi (Tajfun), Liborovi Češkovi (Fallen Angels), Vaškovi Mrzenovi (Rimortis) a Ondrovi Markovi (Roxor, Argos, Telegraf) za podporu a krásná slova na křtech.

Děkujeme všem fanouškům za podporu a budem se těsit že se shledáme na dalších akcích v roce 2022 na který už se nám tam pár zajímavých koncertů rýsuje.

Pokud budete mít zájem o naše produkty, néváhejte nám napsat.

TV Rockparáda

Jsme zařazeni do hitparády TV Rockparáda!!!!!

Pro postup klipu „Ďábel v mý hlavě“ můžete hlasovat od 1. do 19. září do půlnoci.
Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík rockových cen, ve kterém jsou i dárky od nás.

Hlasovací tabulku najdete na - www.rockparada.cz
- kdy a kde:
1. televize ÓČKO STAR - celoplošné vysílání
úterý 7.9. od 17:00 hod.
Neděle 12.9. od 15:00 hod.

2. televize V1 - východní Čechy
neděle 5.9. od 21:20 hod.
Neděle 12.9. od 21:20 hod.

3. online
od 1.9.2021
- www.mvtv.cz
- www.rockparada.cz
- www.youtube.com/tvrockparadacz

Křest CD

Již v sobotu vystoupíme na skvělém festivalu Rockfest Vintířov a přijde nám to jako dobrá příležitost ke křtu našeho CD. Kmotry budou naši dlouholetí kamarádi Ondra Marek, zpěvák kapely Roxor a pořadatel festivalu Libor Češka.

MEAT MINCER ve vysílání Rádio Fajn Rock Music

Ahoj, máme pro vás dobrou zprávu. Rádio Fajn Rock Music nasadilo píseň Svoboda nebo mříž do vysoké rotace, takže tu teď budeme slyšet minimálně dva měsíce, každý den mezi 07 – 20 hod. KILKNI na: http://www.fajnrockmusic.cz/playradio192 a poslouchej tu kromě naší muziky i další zahraniční a české hity od classic rocku 70.let až po nejžhavější novinky, od rock-popu po nejostřejší metal a punk.

Dále si můžete poslechnout rozhovor se standou o chystaných koncertech a plánech do budoucna v pořadu ROCK MUSIC-radio tour více info zde http://www.fajnrockmusic.cz/porad/kde-a-kdy-poslouchat

Představení debutového alba

Konečně máme debutové album fyzicky v ruce a můžem vám ho pomalu začít rozesílat. Pokud máte o CD zájem pište nám na mail: info@meat-mincer.cz. Navíc jsme spustili akci kdy k CD můžete získat naše první EP za pouhých 30kč. Cena CD je 220kč.

Video s představením alba zde: https://youtu.be/AdIkJj0zJM4

Více najdete v sekci SHOP.

Videoklip

Vypouštíme do světa první klip, k chystanému albu Nechtěné dědictví, které bude k dostání od 15.3.

Za režiji a scénář je kompletně zodpovědný Matěj Dolejší z Multiply Production. Velký dík patří také Tomáši Linhartovi z HDT Impex s.r.o. Za zapůjčení světel.

odkaz na video: https://youtu.be/sRSOfXH9KgM

Album

Obal k chystanému albu pro nás kompletně vytvořil Jiří Fröhlich. Za to mu moc děkujeme a věříme že spolu ještě vytvoříme spoustu grafiky, která skvěle doplňuje naší hudbu.