NOVINKY

MEAT MINCER ve vysílání Rádio Fajn Rock Music

Ahoj, máme pro vás dobrou zprávu. Rádio Fajn Rock Music nasadilo píseň Svoboda nebo mříž do vysoké rotace, takže tu teď budeme slyšet minimálně dva měsíce, každý den mezi 07 – 20 hod. KILKNI na: http://www.fajnrockmusic.cz/playradio192 a poslouchej tu kromě naší muziky i další zahraniční a české hity od classic rocku 70.let až po nejžhavější novinky, od rock-popu po nejostřejší metal a punk.

Dále si můžete poslechnout rozhovor se standou o chystaných koncertech a plánech do budoucna v pořadu ROCK MUSIC-radio tour více info zde http://www.fajnrockmusic.cz/porad/kde-a-kdy-poslouchat

Představení debutového alba

Konečně máme debutové album fyzicky v ruce a můžem vám ho pomalu začít rozesílat. Pokud máte o CD zájem pište nám na mail: info@meat-mincer.cz. Navíc jsme spustili akci kdy k CD můžete získat naše první EP za pouhých 30kč. Cena CD je 220kč.

Video s představením alba zde: https://youtu.be/AdIkJj0zJM4

Více najdete v sekci SHOP.

Videoklip

Vypouštíme do světa první klip, k chystanému albu Nechtěné dědictví, které bude k dostání od 15.3.

Za režiji a scénář je kompletně zodpovědný Matěj Dolejší z Multiply Production. Velký dík patří také Tomáši Linhartovi z HDT Impex s.r.o. Za zapůjčení světel.

odkaz na video: https://youtu.be/sRSOfXH9KgM

Album

Obal k chystanému albu pro nás kompletně vytvořil Jiří Fröhlich. Za to mu moc děkujeme a věříme že spolu ještě vytvoříme spoustu grafiky, která skvěle doplňuje naší hudbu.